Jak začít hrát?

Ve zkratce by se dalo říct jen: Objednejte a hrajte!

Vyberte si únikovou hru a hrajte ihned!

I když je celý postup pro spuštění hry opravdu takto jednoduchý a intuitivní, rozepsali jsme vám ho raději po všech krocích detailněji:

Vyberte si hru (krok 1)

Nabízíme zatím pouze dvě únikové hry: Pevnost Vyšehrad (venkovní únikovka) a Útěk z vězení (krátká zkušební hra zdarma). 

Zaplaťte online (krok 2)

Zaplacení her lze provést platební kartou nebo jinou dostupnou platební metodou na našem e‑shopu. Pro platbu fakturou (převodem) nás kontaktujte přímo na [email protected].

Cena hry je za celý tým dohromady (1 hra = 1 tým). Počet hráčů (připojených mobilních zařízení) není nijak omezen. Jak na hru ve více týmech se dozvíte v příspěvku Soutěžte v týmech.

Hrajte ihned (krok 3)

U našich únikových her není potřeba žádná rezervace termínu a času, proto je lze hrát prakticky ihned po zakoupení. Není potřeba nic stahovat, naše herní aplikace funguje v online režimu v běžném webovém prohlížeči.

Bezprostředně po připsání platby za objednanou hru vám zašleme e-mail s odkazem na instrukce k vaší hře. 

Spuštění hry:

Krok 3.1) Klikněte na tlačítko "INSTRUKCE KE SPUŠTĚNÍ HRY". Budete přesměrováni na stránky s bližšími instrukcemi ke hře. 

Krok 3.2) Spoluhráči s vlastním mobilním zařízením se mohou už v tuto chvíli  přidat pomocí QR KÓDU. Více v příspěvku Jak přidat spoluhráče.

Přidání spoluhráče - skenování QR kód

Krok 3.3) Zahajte hru tlačítkem "SPUSTIT HRU".

V případě, že máte DÁRKOVÝ POUKAZ, použijte ke spuštění hry UNIKÁTNÍ 8MÍSTNÝ KÓD. Ten zadáte na našich stránkách v sekci Spustit hru

Co ještě je dobré vědět?

Hrát naše hry je velmi snadné a intuitivní. Přesto, pokud se o našich únikových hrách chcete dozvědět víc, přečtěte si:

  • Chcete vědět víc? - článek, ve kterém se dozvíte o čem jsou naše hry, pro koho jsou určeny a co k hraní budete potřebovat
  • Důležité informace k únikovým hrám a jak na to? - podrobné info o herní aplikaci, nápovědě, přidávání spoluhráčů, hraní ve více týmech
  • Doplňující informace - detailnější info o přerušení hry, vyhodnocování her (žebříček) atp.